Drukuj

Rejestracja pojazdu - rezerwacja terminu wizyty


Z uwagi na zagrożenie zakażeniem koronawirusem, w trosce o zdrowie klientów i pracowników wprowadzane są zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta.
Wskazówki bezpiecznej wizyty w Urzędzie Miasta
Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta Rybnika od dnia 18 stycznia 2021 r.

W celu zarezerwowania terminu wizyty należy:

  1. wybrać właściwą usługę (Rezerwacje internetowe – Referat Rejestracji Pojazdów),
  2. kliknąć na wybranym dniu,
  3. wybrać wolną godzinie,
  4. wprowadzić dane w wymagane pola (oznaczone *),
  5. kliknąć na przycisk "Zarezerwuj".

W następnym oknie otrzymają Państwo kod niezbędny do wygenerowania zarezerwowanego biletu w automacie biletowym znajdującym się w placówce. Prosimy zapisać kod i zabrać go na umówioną wizytę. Kod może zostać wysłany na adres email (zalecane), w tym celu należy wpisać adres w właściwym polu (rezerwacja wizyty jest możliwa najwcześniej na najbliższy dzień roboczy, następujący po dniu w którym dokonywana jest rezerwacja).

UWAGA: ZAREZERWOWANIE JEDNEJ WIZYTY UPOWAŻNIA DO ZAŁATWIENIA JEDNEJ SPRAWY

Strona nie odświeża się automatycznie.

Na wizytę należy przybyć punktualnie (spóźnienie kasuje dokonaną rezerwację), wejście do urzędu od ul. Miejskiej. Na automacie biletowym należy wprowadzić potwierdzający rezerwację pięcioliterowy kod.

Zakładka dotyczy usługi rejestracji (przerejestrowania) pojazdu stanowiącego własność (współwłasność) osoby fizycznej mającej miejsce zamieszkania na terenie miasta Rybnik lub firmy/instytucji mających siedzibę na w/w terenie, dodatkowe informacje dostępne na stronie  BIP Urzędu Miasta Rybnika

UWAGA! Usługa przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla osób prywatnych mających miejsce zamieszkania na terenie miasta Rybnik lub firm mających siedzibę w/w terenie!